Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Forum dyskusyjne

Ciąża - proszę o radę

# 26.09.2016 10:02

nana

Postów: 148

Witam. Czy używałyście stanika, który ułatwia karmienie dziecka? Mam na myśli coś takiego jak tutaj: http://www.smykoland.pl/producent-babyono,dCg-sA.html - biustonosze wydają się być wygodne, dodatkowo oferowane są różne rozmiary i myślę, że może to być spore ułatwienie. Jakie jest Wasze zdanie? :)
# 26.06.2017 13:13

K.mila

Postów: 16

Nawet się nie zastanawiaj, takie coś niesamowicie ułatwia życie :) Tylko najlepiej kupować pod koniec ciąży, żeby rozmiar był w miarę odpowiedni. Ja wzięłam największy rozmiar, jaki był dostępny, a i tak w pewnym momencie był przyciasny :)
# 22.08.2017 14:13

Moorgana

Postów: 33

Też uważam, że to jest jedno z lepszych rozwiązań jakie wymyślili. Choć nie uważam aby był niezbędny. Po prostu ułatwia życie. u mnie głupio się pytać, bo przecież już jedną ciąże przeszłam, ale wtedy mi ta wiedza nie była potrzebna. Mam takie pytanie odnośnie latania samolotem, kiedy kobiecie w ciąży można nim latać. Jakieś pół roku temu z mężem kupiliśmy bilety na lot do stanów, sobie i naszemu synowi już wcześniej załatwiliśmy wizy. A teraz jak za dwa tygodnie wylatujemy okazało się, że jestem w drugi miesiącu ciąży i zastanawiam się czy mogę lecieć. Chciałabym to wiedzieć za nim wykupię ubezpieczenie u https://www.gothaer.pl/ , bo jak nie mogę to wtedy nie będę go wykupowała. Wiem, że pieniędzy za lot nie dostaniemy z powrotem, ale cóż mówi się trudno. Teraz maluszek jest najważniejszy. Choć nie powiem chciałabym jechać, szczególnie, że mamy możliwość spędzenia tam dwóch miesięcy. Z racji tego, że ja jeszcze jestem na macierzyńskim a mąż wziął w końcu tacierzyński, aby mu nie przepadł i swój urlop to tak wyszło dwa miesiące. Nocleg mamy załatwiony u kuzynki w sumie to córki znajomej, ale traktujemy się jak rodzina.
# 06.12.2018 09:44

kolila

Postów: 3

Planuję ciążę i zastanawiam się jak mogę przygotować swój organizm do tego? Stosowaliście jakieś suplementy lub coś innego? Trafiłam na artykuł https://www.pbc24.pl/Kwas-foliowy-Czym-jest-Jego-objawy-niedoboru-i-nadmiaru-oraz-suplementacja-kwasu-foliowego-blog-zul-1543841960.html o kwasie foliowym i podobno powinno się przyjmować jak się planuje lub jest w ciąży. Jak wam się wydaje?

Musisz się zalogować, by napisać odpowiedź.

Cofnij

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Innowacyjna Gospodarka - Narodowa Strategia Spójności
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
facebook