Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Forum dyskusyjne

pieniądze na wesele

# 06.09.2018 15:10

mlodamanka

Postów: 34

czesc, za kilka miesiecy biora slub, niestety zabraklo nam troche na wesele i musimy wziac szybka pożyczkę...nie wyobrażam czekac nie wiadomo ile,bo to juz bardzo blisko.Dużo się słyszy o chwilówkach,ale ja poszukiwałam stronki,na której będą rzetelne informacje. Znalazłam ten artykuł z poradami https://pozyczkolog.pl/pl/chwilowka-1000-zl-jak-wybrac-najlepsza co sądzcie? Bral ktoś?
# 28.10.2018 17:59

Eden

Postów: 5

No niestety tez tak miałam. Okazało się, ze nie jestem takim dobrym księgowym i organizatorem jak myślałam i musiałam pożyczyć 5 tysięcy. Strasznie się stresowałam ale wiedziałam, że spłacimy pożyczkę z pieniędzy z kopert. Najważniejsze było dla mnie żeby goście nic nie zauważyli i nie było skandalu. Razem z mężem wzięliśmy pożyczkę u nas w mieście w https://edenfinan...ozyczki-w-lodzi.html i spłaciliśmy parę dni po weselu. Nie żałuję bo się nie stresowałam, nie traciłam czasu na kolejki w banku i załatwianie zaświadczeń. Wiedziałam tylko ja, mąż i pracownik firmy i nie musiałam się wstydzic przed rodziną że zabrakło nam kasy.
# 25.01.2019 21:58

Daisy64

Postów: 49

U nas obyło się bez pożyczek, wszystko już wcześniej mieliśmy przeliczone, ale też zostawiliśmy sobie rezerwę gdyby coś. Chociaż 140 od osoby, to uważam że nie płaciliśmy jakoś kosmicznie jak słyszę czasem jakie są ceny. Nasze wesele było w http://salaimprezokolicznosciowych.pl/ ; świetne miejsce z klimatem, bogate menu, które goście chwalili i ogólnie udało się wszystko pięknie :)
# 24.03.2019 14:36

wedrowniczka

Postów: 4

Myślę, że w ostateczności zawsze można trochę pożyczyć. W moim przypadku bardzo pomogła nam rodzina, ale można zabrać także kredyt, np. na Kredyt hipoteczny na Totalmoney.pl Warto także pomyśleć o nieco skromniejszej imprezie, skoro nas na nią nie stać.
# 15.04.2019 18:00

Ida2

Postów: 4

W razie rozważania pożyczki polecam zajrzeć na tę stronę https://bezdochodu.pl/ i porównać różne propozycje :P
Ostatnio zmieniany: 15.04.2019 18:00

Musisz się zalogować, by napisać odpowiedź.

Cofnij

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Innowacyjna Gospodarka - Narodowa Strategia Spójności
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
facebook