Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Forum dyskusyjne

problem z zębami

# 18.10.2018 20:56

PrzyszlaMloda

Postów: 25

Witam, poszukuję dobrego stomatologa w Warszawie. Od jakiegoś czasu mam obrzek dziąsęł i nie wiem co się dzieje. Narzeczony znalazł ten gabinet http://hippolit.p...e-periodontologiczne
ktoś korzystał z ich usług?
Ostatnio zmieniany: 18.10.2018 20:56
# 28.10.2018 15:14

Pluska

Postów: 10

hmm wiesz co obrzęk dziąseł może mieć różne przyczyny. Może masz jakieś mega zapalenie dziąsła lub po prostu któryś ząb jest już tak mocno zepsuty, że aż infekcja rozlała się na dziąsło. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest szybka wizyta u stomatologa. Najlepiej umów się na wizytę do Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej dr Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/endodoncja/ . Tu mają bardzo nowoczesne metody leczenia więc myślę, że szybko znajdą przyczynę Twojego problemu z dziąsłem.
# 04.12.2018 14:14

valia1

Postów: 4

Wybierz się na konsultacje do kliniki stomatologicznej http://www.przychodnie.rzeszow.pl/firma/stomatologia-pro-familia.html Pro-Familia i sprawdź co Ci doradzą. Profesjonaliści, którzy mają też również duże doświadczenie.
# 14.03.2019 17:43

mlodamanka

Postów: 34

Jak najszybciej zgłoś się do specjalisty. Takie problemy mogą zakończyć się utrata zębów. Wtedy jedynym wyjściem mogą być implanty, które zrobisz w https://premium-c...ie-implantologiczne/ . Oczywiście to jedna z opcji, ale korony czy mosty to już raczej przeżytek, w dodatku nie dorównują trwałością i funkcjonalnością implantom.

Musisz się zalogować, by napisać odpowiedź.

Cofnij

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Innowacyjna Gospodarka - Narodowa Strategia Spójności
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
facebook