Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Forum dyskusyjne

Żylaki

# 15.07.2019 08:11

Pola

Niestety ale ma siedzący tryb pracy. Po tafie wiele godzin siedzeć w jednej pozycji przed komputerem. Nie jest to łatwe dla moich nóg i bardzo boje się o żylaki. W czerwcu znalazłam w sklepie suplement S8 , który poprawia krążenie krwi. Macie jeszcze jakieś dodatkowe sposoby na walke z żylakami ?
# 15.07.2019 14:05

CashMoney

Usuwanie żylak jest stosunkowo łatwym zabiegiem
# 13.08.2019 09:50

Ponikaszowski

Ostatnio czytałem, że żylaki mogą powodować poważne schorzenia kolana i to może prowadzić do zwyrodnień, w których koniecznym będzie zastosowanie endoprotezy kolana. Z tego co się orientuję to takie zabiegi robią w https://sportoklinik.pl/uslugi/chirurgia-kolana/endoprotezoplastyka-jednoprzedzialowa-stawu-kolanowego/. Słyszeliście kiedyś o czymś takim?
# 13.08.2019 14:00

Leszytkowicz

Niestety nie wiem jak można pozbyć się żylaków.
# 14.08.2019 13:10

Tyroszkowicz

Najlepiej od razu udać się do endokrynologa.
# 20.08.2019 18:24

uska

Jak żylaki są już w zaawansowanym stadium to jak najbardziej można a nawet trzeba usuwać, ale początki to głównie leczenie farmakologiczne i profilaktyka by nie powstawały nowe. Ja polecam zakupić i nosić wyroby uciskowe, rajstopy, podkolanówki czy pończochy, Na https://venoflex.pl/ można zamówić, szczególnie teraz mają letnią promocję -10% na wszystko. na stronie jest kalkulator doboru rozmiaru, wybór jest spory produktów a wszystkie wykazują wysokość wartość medyczną.
# 21.08.2019 12:15

Piotrowski

Ja na całe szczęście nie mam problemów z żylakami.
# 21.08.2019 14:41

Asterkowiczek

Na pewno są jakieś dobre sposoby na wyleczenie.

Musisz się zalogować, by napisać odpowiedź.

Cofnij

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Innowacyjna Gospodarka - Narodowa Strategia Spójności
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
facebook