Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Forum dyskusyjne

wybór choinki

# 21.11.2019 09:16

dorotka

Coraz bliżej święta i związane z nimi różne zawirowania. Wiadomo, że każdy stara się zrobić je tak by były wyjątkowe i niezapomniane. Dlatego też nie zapominajmy o wyborze choinki, bo to jednak ona jest jakby bardzo ważnym elementem tych świąt. My ja co rok mamy właśnie największy problem jeśli chodzi o kupno choinki. Szukając jakieś inspiracji trafiłam na ten artykuł http://pachnacachoinka.pl Warto jest troszkę sobie poczytać, gdyż człowiekowi troszkę się rozjaśnia umysł
# 25.11.2019 15:57

Kopytkowski

Jeszcze trochę czasu zostało do świąt...
# 02.12.2019 16:33

Julerna

Jeszcze nigdy nie miałam żywej choinki, bo uważam, że jest to niepotrzebne marnowanie drzewa. Jest teraz w sklepach dostępnych tyle przeróżnych dekoracji, że żywe drzewko jest naprawdę zbędnym elementem.
# 05.12.2019 23:37

Blok

Ja w tym roku kupuję żywą choinkę :) polecacie jakieś konkretne gatunki - tak aby pachniała i się nie sypała?
# 06.12.2019 10:23

Kultywowicz

Ja zawsze mam sztuczną.

Musisz się zalogować, by napisać odpowiedź.

Cofnij

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Innowacyjna Gospodarka - Narodowa Strategia Spójności
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
facebook