Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Aktualności

Odpowiedni system zarządzania restauracją zdecyduje o Twoim sukcesie

2014-12-24

Artykuł sponsorowany

Analiza gustów klientów restauracji, analiza rentowności sprzedawanych potraw, układanie i optymalizacja menu, prognozowanie sprzedaży, zapotrzebowanie na potrawy, koordynacja procesu zamówień. To wszystko kluczowe elementy niezwykle potrzebne przy prowadzeniu restauracji. Wydawać się może, że tylko skomplikowany i bardzo kosztowny system jest w stanie zapewnić taką funkcjonalność. Jak się jednak okazuje, platforma zapewniająca wsparcie w tak szerokim zakresie jest dostępna również dla małych i średnich przedsiębiorców i wcale nie musi być droga.

gingerInnowacyjny portal gastronomiczny Ginger umożliwia zarządzanie kluczowymi obszarami mającymi wpływ na zwiększenie rentowności restauracji. Rekomenduje, które potrawy warto utrzymać w menu, pozwala także na analizę scenariuszową rozmieszczenia potraw. Dzięki systemowi Ginger właściciele restauracji łatwo sprawdzą zapotrzebowanie na zasoby ludzkie i produktowe (składniki potraw). System analizuje też stopień wpływu sezonowości i pogody na sprzedaż. Dane o pogodzie pobierane są bezpośrednio z wybranego serwisu pogodowego.

Aby korzystać z systemu Ginger, wystarczy się do niego zalogować z poziomu dowolnej przeglądarki. Szczegółowe informacje i funkcje platformy Ginger zostały opisane na stronie www.ginger.net.pl


 

Cofnij

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook