Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Forum dyskusyjne

Domy z prefabrykatów

# 16.06.2021 17:23

malutka

Postów: 170

No właśnie. Tyle się teraz słyszy, że takie domy prefabrykatów to dobre rozwiązanie. Dlatego też i ja postanowiłam dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. I tak też między innymi znalazłam taką opcję jak gotowy dom ceny i muszę powiedzieć, że to także nie jest taka zła decyzja jeśli chodzi o zakup już gotowego domu. Także koniecznie muszę na ten temat porozmawiać z partnerem.
# 29.01.2022 13:01

fargott

Postów: 224

Nie miałem pojecia o takich rzeczach, ale dobrze jest posiadać już taką wiedzę. Dodatkowo skoro jestesmy w temacie domów i mieszkań to polecam zerknąć na stronę http://www.ndesignstudio.pl/ gdybyście mieli problem z urządzeniem mieszkania to od nich można kupić gotowy projekt. Poprzednie które widziałem bardzo mi się podobały wiec pewnie również znajdziecie coś dla siebie.
# 14.05.2022 14:07

anuso

Postów: 10

U mnie pojawił się problem po ostatniej akcji wandali, że mam jakieś graffiti na elewacji i teraz nie wiem czy do firmy https://www.eleva...ti-antygraffiti.html od razu najlepiej bedzie sie zglosic czy mozecie polecic mi jakies skuteczne sposoby jak mozna takie graffiti usunac domowymi sposobami?

Musisz się zalogować, by napisać odpowiedź.

Cofnij

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook