Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Aktualności

2016-05-10
Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na planowany zakup usług doradczych w ramach planowanego do realizacji projektu pt. "Opracowanie modelu biznesowego związanego z internacjonalizacją działalności firmy w ramach I etapu Konkursu w ramach Działania 1.2 Internacjonalizacja MŚP".
2014-12-24
Analiza gustów klientów restauracji, analiza rentowności sprzedawanych potraw, układanie i optymalizacja menu, prognozowanie sprzedaży, zapotrzebowanie na potrawy, koordynacja procesu zamówień. To wszystko kluczowe elementy niezwykle potrzebne przy prowadzeniu restauracji.
2014-11-18
Zwiększenie rentowności restauracji jest celem wielu właścicieli lokali gastronomicznych. Można to uzyskać na wiele sposobów. W pierwszej kolejności zwiększenie rentowności restauracji należy oprzeć na skrupulatnie przygotowanym budżecie, który zapewni odpowiedni przepływ środków.
2014-10-06
Obsługa kelnerska zaczyna się z chwilą wejścia gości do restauracji a kończy w momencie ich wyjścia. To właśnie od kelnera zależy w dużej mierze zadowolenie klienta. Kelner powinien wykazać się intuicją, zwłaszcza podczas przyjmowania zamówienia. Powinien potrafić trafnie ocenić gościa na podstawie jego zachowania, wyglądu, rozmowy i dopasować swoje umiejętności w zakresie obsługi, ponieważ daje to gwarancję powrotu zadowolonego klienta i korzystania z usług lokalu.
2014-09-17
Otwierając własną restaurację warto dobrze przygotować się do prowadzenia takiej firmy. Kluczową sprawą będzie zarządzanie restauracją, które warto powierzyć osobie zajmujące się zawodowo marketingiem.
2014-08-04
Przystępując do restrukturyzacji danego lokalu gastronomicznego, której celem ma być zwiększenie rentowności restauracji, należy najpierw zastanowić się, które elementy możemy zmienić i w jakim zakresie.
2014-07-10
Wnętrze każdego lokalu gastronomicznego wymaga od właścicieli wytworzenia specyficznego nastroju i klimatu. Bo oprócz dobrego jedzenia i sprawnej obsługi to właśnie wystój wnętrza ma bardzo duże znaczenie przy wyborze lokalu.
Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook