Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Konfigurator ślubny

Aby w pełni wykorzystać zalety naszego serwisu oraz zgromadzonych w nim narzędzi konieczna jest rejestracja.

Proces ten nie zajmuje zbyt wiele czasu. Podajcie kilka istotnych informacji o Was, wybierzcie nazwę użytkownika i gotowe. Koniecznie zapoznajcie się z dokumentami Polityka Prywatności oraz Regulamin korzystania z Portalu.


rejestr2


Po zalogowaniu, do Waszej dyspozycji staną w gotowości wygodne i przyjazne narzędzia. Pomogą Wam one sprawnie i bez zbędnego stresu przygotować ślub, wesele i inne uroczystości lub imprezy towarzyszące.

Będziecie mogli szybko przygotować listę gości czy prezentów, ale także przygotować własne menu weselne.

Każde z narzędzi zostało pomyślena tak, aby maksymalnie wykorzystać współczesne możliwości techniczne. Jeśli, na przykład, zapragniecie zaprosić Waszych gości na Wieczór Panieński czy Kawalerski, wyłącznie za pomocą SMS-a, z naszym narzędziem do budowania listy gości jest to możliwe!

Słodkim dodatkiem jest narzędzie umożliwiające nie tylko przygotować listę ciast, ale także (w oparciu o praktyczną wiedzę mistrza cukierniczego) obliczyć ile należy go zamówić i obliczyć szacunkowy koszt. 

Mamy nadzieję, że przygotowane dla Was narzędzia spełnią wasze oczekiwania. Staraliśmy się przygotować je tak, aby pracowało się z nimi przyjemnie i intuicyjnie.

Jeśli Waszym zdaniem dostępne narzędzia powinny zostać zmodyfikowane, tak aby lepiej spełaniały Wasze oczekiwania, prosimy o kontakt z naszym Administratorem (admin@camerados.pl) Wszystkie Wasze uwagi zostaną dokładnie przemyślane i uwzględnione.

Jeżeli brakuje Wam jakiegoś narzędzia, prosimy, podzielcie się Waszymi pomysłami.

Ze swojej strony, pragniemy zagwarantować, że planujemy rozwój Konfiguratora, gdyż zdajemy sobie sprawę, że przygotowanie uroczystości weselnej, nie jest łatwe i każda pomoc się przyda.

Redakcja Portalu Camerados.pl

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook