Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Lista gości

Lista gości jest nieodłącznym elementem organizacji dnia weselnego. Kogo zaprosić, a kogo nie by ten jakże ważny dzień wypadł perfekcyjnie? Stworzenie listy gości wymaga znalezienia kompromisu między osobami z rodziny a przyjaciółmi.

Rodzaje ślubnych zaproszeń:r1

Powiadomienie o uroczystości zaślubin

Dzięki powiadomieniu unikniemy nie przyjemnych sytuacji, a także urażenia osób, które nie zostały zaproszone. W ten sposób można zawiadomić znajomych z pracy lub osoby z którymi nie utrzymuje się ścisłego kontaktu.

Zaproszenie do kościoła na ślub

Jest to zaproszenie wyłącznie na ceremonię zaślubin. Jeżeli wyrażamy chęć powiadomienia większej ilości osób, należy wziąć pod uwagę wielkość kościoła.

Zaproszenie na ślub i wesele

Kogo zaprosić na wesele a komu odmówić ? Zmieściliśmy kilka pomocnych wskazówek dzięki którym poradzimy sobie z problemem zaproszeń. Istotnym jest fakt kto płaci za wesele. Osoba ponosząca wydatki z reguły podejmuje ostateczne decyzje przy zapraszaniu gości weselnych. Jeżeli za wesele płacą państwo młodzi to wybór jest prostszy. Jeśli jednak wydatki ponoszą rodzice, to należy się spodziewać, że będą chcieli zaprosić znajomych, a także osoby nie do końca znane parze młodej.

Tworzenie listy gości na ślub i wesele:

Kogo zapraszamy:

 KonfiguratorKomentarze

Brak komentarzy

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook