Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Pomysł na... niebanalną sesję zdjęciową

Sesja zdjęciowa jest jednym z najważniejszych elementów ślubnych przygotowań. Dlaczego? Z prostego powodu - poza filmem i wspomnieniami to właśnie zdjęcia są jedyną rzeczą, która po uroczystości ślubnej i weselnej pozostanie z Wami na zawsze. Warto zatem zadbać nie tylko o dobrego fotografa, który wykona dobrej jakości zdjęcia, ale także o sam pomysł, koncepcję sesji. Specjalnie dla czytelników Camerados przygotowaliśmy zestaw kilku pomysłów na niebanalną sesję ślubną. Bawcie się dobrze i wybierzcie to, co najbardziej koresponduje z Waszym temperamentem.  

Gorąca sesja dla gorących uczuć  

Dobrze, zaczniemy z wysokiego C. Pomysł być może kontrowersyjny, ale także intrygujący. Uwaga! Tylko dla odważnych par! Pomysł zainspirowany Nocą Poślubną. Wybierzcie hotel z przepięknym apartamentem. Koniecznie z bajecznym widokiem z hotelowego okna lub tarasu. Sesja pokazująca Waszą bliskość, miłość i czułość. Udokumentujcie Wasze pocałunki, dotyk i przytulanie się. W oknie na tle zachodzącego słońca lub na małżeńskim łożu, gdy Pan Młody zsuwa Małżonce weselne buciki i pończochy. Zdjęcia inspirowane nocą poślubną będą dla Was na zawsze przepiękną pamiątką i pozwolą Wam na zawsze pamiętać, jak gorące uczucie połączyło Was na zawsze.  

Połączeni w tańcu i w miłości  

Lubicie tańczyć? Być może zatem dobrym rozwiązaniem będzie dla Was równie gorąca sesja pokazująca Wasz wspólny taniec! Wybierzcie piękną salę balową i pokażcie Waszą miłość tańcem! Przecież taniec od tysięcy lat był wykorzystywany jako kuszenie, uwodzenie, zdobywanie partnera! Zdjęcia dokumentujące wspólny taniec są przepiękne: przepełnione energią, dynamiką, ruchem, a przy tym pokazujące bliskość, emocje i namiętność!  

Miłość to podróż  

Zawierając związek małżeński rozpoczynacie jedną z najważniejszych podróży Waszego życia, a małżonek staje się w tych wojażach Waszym najważniejszym kompanem. Czy nie jest świetnym pomysłem wykorzystanie tego jako inspiracji dla sesji ślubnej? Środków transportu jest wiele, a każdy z nich może okazać się świetną koncepcją dla ślubnych zdjęć. Rower, samochód, statek, samolot, helikopter, balon, a nawet tramwaj czy pociąg - wszystkie zdjęcia z wykorzystaniem środków transportu są romantyczne i urzekające i (podobnie jak sesja taneczna) pełne energii, ruchu i dynamiki.  

Natura - nieprzemijające piękno  

Człowiek stworzył miliony pięknych rzeźb, obrazów i budowli, jednak to, co na naszej planecie zdecydowanie najpiękniejsze, stworzyła matka natura. Klasycznym i zawsze dobrym pomysłem będzie zatem sesja na łonie natury. Przepięknie na zdjęciach wyglądają rzeki, jeziora, morze, wszelkie leśne i górskie strumyczki. Pamiętajcie także, że najwięcej uroku Waszym zdjęciom doda zachodzące, ciepło-pomarańczowe słońce.  

Surrealistyczna awangarda  

Piękno można znaleźć także tam, gdzie się go najmniej spodziewamy. Artystyczne i awangardowe sesje wykonane są bowiem często w industrialnych, przemysłowych zabudowaniach. Pomysł nie dla każdego, ale na pewno dla tych, którzy szukają koncepcji nad wyraz niestandardowej. Opuszczona fabryka lub kopalnia? Lubimy to!  

Wiejska sielanka  

Powiedzmy sobie szczerze. Prawdziwa praca w gospodarstwie rolnym wcale nie jest estetyczna, jednak “mieszczuchy” mają na ten temat inne wyobrażenie i ten właśnie, nieprawdziwy, ale mimo wszystko urokliwy i sielankowy motyw wsi także może być fantastycznym pomysłem na niebanalną sesję. Romantyczne konie w galopie, gonienie za młodymi koźlętami i wspólne igraszki na sianie - oto sesja na polskim ranczo.  

Wspólne wicie gniazdka  

Kolejnym naszym pomysłem dla Was jest wykorzystanie faktu, że ślub często jest momentem wspólnego zamieszkania. Czas więc… stworzyć wspólny dom! Budowa, remont i urządzanie domu może być świetnym, zabawnym motywem przewodnim Waszej ślubnej sesji. Wspólne malowanie ścian, panna młoda na drabinie zalotnie podnosi suknię ślubną odkrywając fragment pończochy, a nawet panna młoda trzymająca w dłoniach wiertarkę - oto niektóre aspekty budowy, remontu i urządzania wspólnego gniazdka, które możecie wykorzystać.  

Tak naprawdę pomysłów są miliony - wystarczy uruchomić wyobraźnię. Warto, aby sesja zdjęciowa nawiązywała do tego, kim tak naprawdę jesteście, co kochacie, jak i gdzie się poznaliście i co Was połączyło. Wasza sesja powinna pokazywać Waszą miłość i Wasz związek. 


Komentarze

Brak komentarzy

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook