Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Transport gości

Jeśli zapraszacie dużo gości na wesele musicie pamiętać o zapewnieniu transportu. Najlepiej poinformować gości1119802_bus o możliwości z skorzystania z busa lub wynajętego autokaru. Kiedy zbierzecie informacje o ilości chętnych możecie wtedy pomyśleć czy to ma być bus, który może pomieścić od 10 do 30 osób lub tez większy autokar, który pomieści 50 osób.

Istotnie jest aby dołączyć mapy dojazdu zarówno do kościoła jak i trasy kościół – lokal. Jeśli ślub jest w centrum miasta zaznaczcie na mapie miejsca parkingowe co z pewnością ułatwi przyjazd weselnikom.

Dla gości zakwaterowanych w hotelu najlepszym rozwiązaniem dojazdu na uroczystość jest również wynajęcie busa. Poproście kogoś z gości aby poprowadził wszystkich weselników do autokaru podstawionego pod hotel. Rezerwacją pojazdów zajmijcie się wcześniej. Należy skontaktować się z firmą przewozową, przedstawić miejsca imprez i określić czas.


Komentarze

Brak komentarzy

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook