Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Atrakcje

Aby wasze wesele było niezapomniane przez gości na długie lata przedstawiamy wam najbardziej popularne atrakcje weselne, które spowodują, że wesele będzie bardziej oryginalne. 

Latające lampiony:1257847_fireworks_1

Bardzo romantycznie robi się dookoła, gdy płonące lampiony unoszą się nad waszymi głowami. W krajach azjatyckich jest tradycja wysyłania lampionów w niebo i wymawia się wtedy życzenie.

Czekoladowe fontanny:

Czekoladowa fontanna to wspaniały apetyczny dodatek waszego przyjęcia. Fontanna jest to urządzenie, które rozprowadzi po całym weselu wspaniały aromat czekolady, który rozbudzi zmysły wszystkich gości. Weselnicy będą mogli rozkoszować się smakiem czekolady i relaksować się zanurzając w niej owoce, wafle lub ciastka.

Pokaz flamenco:

Jest to taniec pełen pasji, ekspresji prawdziwych emocji. Bardzo szybki, ognisty; jak i zmysłowy i spokojny. Na pokazie tancerze przedstawiają żywiołowy taniec z kastanietami, taniec z wachlarzem bardzo nastrojowy i kobiecy zarazem,  proponują również taniec z olbrzymia chustą z długimi frędzlami, w której tancerka wiruje w tańcu. Ciekawym pomysłem jest przygotowanie wspólnego pokazu tańca pary młodej z tancerzami.

Pokaz zdjęć:

Para młoda pokazuje zebranym gościom jak rodziła się ich miłość. Jest to pomysł zajmujący trochę czasu na przygotowanie, ale za to przywołuje on dużo wspomnień i radości. Potrzebujecie tylko 

713942_flamenco_in_costa_del_sol

dużego ekrany, na którym można wyświetlić slajdy z waszymi zdjęciami.

Pokaz fajerwerków i teatr ognia:

Pokazy fajerwerków zyskały ostatnio dużą 

popularność. Pokazy z wykorzystaniem ognia są bardzo urozmaicone. Jest mnóstwo ogniowego sprzętu: są to zarówno pokazy fire show, piro show, pochodnie, łańcuchy, parzydełka, liny, skakanki, wachlarze.

Pokazy barmańskie:

Wirujące butelki w powietrzu to jest coś. Drinki przygotowane w ten sposób przyciągną wzrok niejednej osoby. Barmani robią drinki w zależności od dostępności alkoholu lub przygotowują zgodnie z budżetem imprezy. Posiadają własny sprzęt  i dodatki niezbędne do sporządzenia tych cudownych drinków i cocktaili.


Komentarze

Adrianna i Władek (2019-11-25 13:12:40)
Ostatnio na ślubie koleżanki był pokaz barmański. Coś niezwykłego.
Wiktoria (2016-11-22 16:44:36)
Bardzo ważne przy tych atrakcjach jest dobranie odpowiedniego fotografa i kamerzysty który to wszystko uwieczni na pamiątce. U nas była to ekipa videomirków i powiem wam, że to jak oni montują film video przeszło nasze najśmielsze oczekiwania :) Robili nam teledysk, zwiastun coś w stylu https://vimeo.com/90006864 a do tego wszystkie te dodatki o których jest artykuł uwiecznili tak, że film ogląda się jak pełnometrażowe cudeńko :) Warto korzystać z ich usług i mieć pamiątkę na całe życie. Pozdrawiamy w szczególności panią Ewę i pana Darka!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook