Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Fotograf/video

Pary decydują się na dokumentacje fotograficzną jak i również na dokumentacja w postaci filmu. Niektóre pary korzystają wyłącznie z fotografów. Obecnie na rynku jest wiele fotografików, którzy na swoich stronach 1248914_broken_camerainternetowych przedstawiają swoje zbiory racy. Możecie zauważyć, że każdy z nich ma swój styl robienia fotografii i sposób przekazywania skończonego materiału.

Wiele par robi sesję zdjęciową w dniu ślubu, ale jest już dużo zwolenników robienia zdjęć w innym terminie. Są odważne sesje plenerowe na plaży lub w pałacach, na łąkach lub w parkach lub pomieszczeniach stylowych budynków.

Zaletą sesji fotograficznej w dniu ślubu jest utrwalenie wyjątkowej atmosfery panującej w tym dniu. Są to autentyczne zdjęcia z dniu ślubu, odzwierciedlające parę młodą dokładnie tak, jak wyglądają w dniu ślubu. Wadą takiej sesji jest zostawienie gości weselnych na dłużący się im czas oczekiwania na nowożeńców.

Do zalet sesji fotograficznych w innym dniu możemy zaliczyć czas, który możecie spokojnie poświęcić na wykonanie tych zdjęć. Znów zakładacie swoje stroje weselnie i bez stresu czy pobrudzicie je czy też uszkodzicie w różnych pozach sesji, możecie oddać się zabawie jako weseli modele.

5Forma przekazania zdjęć jest także bardzo zróżnicowana. Poprzez odbitki, albumy lub fotoksiążki, mają nowe formy elektronicznych prezentacji do przesłania emailem na stronach internetowych portali.

Zanim zdecydujecie się na wideo reportaż musicie zapoznać się z firmami zajmującymi się filmowaniem. Należy obejrzeć próbki prac. Ocenić sposób montażu filmu, jego koncepcji i jakości technicznej. Niektóre firmy pozwalają przed ostatecznym montażem na wasz wybór co do długości trwania filmu, podkładu muzycznego lub długości klipów w filmie jak i wyboru czcionki i kolorów napisów.

Również możecie poprosić kogoś z rodziny lub znajomych, którzy mają odpowiedni sprzęt do nagrywania filmów lub robienia zdjęć. Z kilku aparatów możecie sami wybrać zdjęcia, które waszym zdaniem wyszły najlepiej lub najzabawniej. Są to niezapomniane ujęcia do których będzie wracać latami.


Komentarze

Adrianna i Władek (2019-11-25 13:11:58)
Fotograf jest bardzo ważny na ślubie. Warto skorzystać z usług profesjonalnych fotografów.
Beata i Wojtek (2016-09-19 13:41:50)
Tak jak napisaliście- najlepiej wzorować się na portfolio albo wybrać kogoś z polecenia zaufanych znajomych. My z mężem szukaliśmy jakiejś firmy z tym pierwszym sposobem i z góry stawialiśmy na oryginalność i ciekawe pomysły. Wybraliśmy videomirków właśnie ze względu na innowacyjne podejście do tematu. Najbardziej spodobał nam się u nich fakt, że całość video wrzucają do siebie na stronkę gdzie wszyscy goście mogą bezpośrednio oglądać całe wesele u siebie w domu :) Bardzo ułatwia to kwestię ciągłego pożyczania płyt z rąk do rąk.

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook