Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Menu

Decydując się na wybór menu najlepiej gdybyście mogli skorzystać z doświadczenia profesjonalisty. Większość restauracji ma już doświadczenie w tym temacie dlatego możecie też na nich polegać. Gdy jednak nie macie takich możliwości musicie zwrócić uwagę na kilka czynników, które mają wpływ na wybór weselnego menu.


dzik

W ostatnich latach przyjęła się tradycyjna staropolska kuchnia. Żurki czy wiejski chleb ze smalcem i ogórkiem stały nie lada rarytasami. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest przygotowanie bufetu z staropolskimi potrawami. Można serwować zwłaszcza latem bufet z świeżymi owocami i warzywami co z całą pewnością spodoba się osobom nie spożywającym mięsa.

Dobre rady przy doborze menu:

Można skorzystać także z firmy cateringowej. Na rynku przedstawiają dość dużą i ciekawą ofertę. Możecie porównać ceny kilku z nich i wybrać najbardziej korzystną dla was. Możecie również poprosić o degustację proponowanych przez wybraną przez was firmę cateringową potraw.

Listę firm cateringowych znajdziecie państwo na naszej stronie.


Komentarze

Jola i Jarek (2019-11-25 13:08:30)
Najważniejsze jest t, aby wszystkim smakowało. Kuchnia polska to podstawa, lecz można poeksperymentować, np z kuchnią włoską i nie chodzi tutaj o pizzę.

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook