Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Przyjęcia zasiadane

Przyjęcia we wnętrzach wymagają znacznie mniej czasu i zaangażowania i nakładów finansowych niż zorganizowanie uroczystości plenerowej.

Do przyjęć zasiadanych zaliczyć możemy:sala

Obiad weselny jest rozwiązaniem bardzo kameralnym. Obiad taki trwa 3 do 4 godzin i najczęściej kończy się przed godziną 20. Obecnie obiadokolacje rozpoczynają się od zimnych przystawek i częstowaniem zimnymi napojami. Potem kelnerzy serwują zupę, główne danie i na końcu deser. Następnie goście już sami się obsługują przy przygotowanych bufetach z daniami ciepłymi i zimnymi.

Pamiętajcie aby przy przyjęciach siedzących goście mieli oznaczone karteczkę z imieniem i nazwiskiem. W przypadku przyjęć z liczbą osób przekraczającą 40 osób należy do tego przygotować plan usadzenia gości. Wiele par decyduje się teraz na zjedzenie obiadu z najbliższą rodziną a następnie wieczorem wybierają się z przyjaciółmi na imprezę taneczną do lokalu. Gdy się zdecydujecie pamiętajcie o zarezerwowaniu w lokalu miejsca dla przyjaciół a potem możecie tańczyć i szaleć na parkiecie do samego ranka.


Komentarze

Brak komentarzy

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook