Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Paulina i Filip

Warszawa

Zdjęcia

Blog o ślubie i poligrafii

Blog drukarza, grafika, który wkrótce => ślub ;)


Liczba wpisów: 1

Liczba komentarzy: 0

Drukarnia Ragus

14.08.2019 01:02

W każdej firmie przychodzi taki czas, że trzeba podjąć decyzję o wyborze drukarni do stałej współpracy. Przy prowadzeniu działalności gospodarczej potrzeba wielu materiałów, które może przygotować tylko zakład poligraficzny. Czym trzeba się kierować przy wyborze drukarni?

1. Szeroka oferta

Podejmując decyzję o współpracy z drukarnią offsetową powinieneś sprawdzić jej ofertę. Jeśli będzie szeroka tym lepiej dla Ciebie.

2. Możliwości zakładu

Warto również zapoznać się z realizacją usług niestandardowych, introligatorskich czy tworzenie materiałów POS. Jakość usług jest najważniejsza! Najtańszy zakład to wcale nie nie zawsze oznacza dobry wybór...

3. Terminowość

W prowadzeniu przedsiębiorstwa ważne są również terminy i rzetelność realizacji zamówienia. Przed podjęciem decyzji sprawdźmy opinie o zakładzie poligraficznym.Wybierz drukarnię z wieloletnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Przychodząc do zakładu poligraficznego ze swoim pomysłem możesz oczekiwać pomocy ze strony zatrudnionych tam grafików.Z ich pomocą Twoje zlecenie nabierze kształtów.Wspólna praca przyniesie porządany wynik a ty będziesz zadowolony ze współpracy z drukarnią ragus.pl.

Piszę więcej na https://www.onrpg.com/boards/members/1899245-Biegus


Liczba komentarzy: 0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Żeby dodać komentarz musisz być zalogowany. Zaloguj się lub zarejestruj się.

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook