Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Piotr i Michał

Żywiec

Zdjęcia

Zakochani

Jak poznałem moją narzeczoną


Liczba wpisów: 1

Liczba komentarzy: 0

Porównaj ceny okien. Poznaj cennik okien od kilku sprzedawców

14.04.2020 20:52

Zapewniamy naszym klientom z całego kraju szeroką ofertę okien w zróżnicowanej estetyce wraz z bogatym wyborem dodatków. W efekcie mogą oni w łatwy sposób dostosować je do własnych preferencji. Konstrukcje okienne wzbogacamy o doskonałej jakości ocynkowane wzmocnienia stalowe. Chociaż są niewidoczne, to właśnie wspomniane wzmocnienia w połączeniu ze świetną konstrukcją skrzydeł decydują o wytrzymałości i trwałości naszych wyrobów. Udzielamy bezproblemowej gwarancji na nasz autoryzowany montaż.
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą oraz montażem stolarki okiennej i drzwiowej z PCV. Jesteśmy jednym z liderów, a lokalizacja naszych oddziałów sprzedaży w wielu miastach Polski jest dowodem na ciągły rozwój firmy. Dzięki temu dotarcie naszych fachowców i kadry doradców do Państwa nie stwarza najmniejszego problemu. Istnieje również możliwość lakierowania profili jednostronnie i dwustronnie, na dowolnie wybrany kolor. Lakierowanie profili daje możliwość dopasowania stolarki PCV do aluminiowej lub nawet najbardziej wymyślnej aranżacji. Przy sprzedaży handlowiec twoje-okna zawiera stosowną umowę, w której określony jest termin w przedziale tygodniowym. Jest to czas, w którym sprzedawca i nabywca muszą spełnić dokładnie określone założenia. Termin zawsze obowiązuje obie strony. Naszym priorytetem jest to, aby zrealizować wszystkie warunki umowy właśnie w terminie, który zawarty jest w umowie. Nowoczesne okna z PCV są przyjazne środowisku naturalnemu – podlegają całkowitemu recyklingowi, a nowoczesny plastik nie uwalnia do atmosfery żadnych szkodliwych substancji. Wszelkiego rodzaju zabudowy wewnętrzne i zewnętrzne takie jak ogrody zimowe, wiatrołapy, witryny a także okna i drzwi można wykonać przy użyciu systemu polskiego producenta.
Nie trafiłeś do nas przypadkiem, prawda? Planujesz generalny remont, jesteś na etapie budowy domu lub chcesz, by fachowcy wyręczyli Cię w pracach wykończeniowych. Bez względu na to, jakich usług remontowych szukasz, pomożemy Ci oszacować ich koszt. Po to jesteśmy i po to działamy. Z nami kupisz okna do swojego domu. Najwyższa jakość produktów
Jako firma obecnie jesteśmy stanie zaproponować Państwu cały asortyment, tj.: drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, zamki, kłódki, samozamykacze, wkładki, tarcze drzwiowe.
Do swojej oferty drzwiowej, obok drzwi zewnętrznych, postanowiliśmy włączyć i jednocześnie staliśmy się bezpośrednimi dystrybutorami drzwi wewnętrznych marek wiodących producentów na rynku.W późniejszym czasie stopniowo naszą ofertę znakomicie uzupełniły bramy garażowe i drzwi, okna dachowe, parapety, granity, marmury, żaluzje, rolety, roletki, markizy.
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com


Liczba komentarzy: 0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Żeby dodać komentarz musisz być zalogowany. Zaloguj się lub zarejestruj się.

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook